Про компанію

shadow

Меркурій – це зручний інтернет-магазин крісел і стільців. Ми пропонуємо широкий вибір крісел і стільців. У нашому інтернет-магазині Ви можете знайти столи і стільці різного призначення і на будь-який смак: офісні крісла, крісла для персоналу, крісла для дітей, стільці для дому та кафе.

Ми є офіційним дилером найбільшого виробника стільців і крісел АТ “Новий Стиль”, і представляємо продукцію виключно цієї компанії.

АТ «Новий Стиль» працює в Україні з 1997 року і є лідером у виробництві офісних стільців і крісел в країнах СНД і Східної Європи. Співробітники АТ «Новий Стиль» постійно працюють над поліпшенням якості продукції та розробкою нових моделей, щоб відповідати найвищим вимогам своїх клієнтів. Високий рівень виробничого обладнання, великий досвід команди фахівців разом з перевіреними методами управління дозволяють запропонувати все, що необхідно для створення такого оточення, в якому були б реалізовані найвищі уявлення про комфорт і красу.

Завдяки вузькій товарної спеціалізації наш інтернет-магазин пропонуємо максимально можливий асортимент стільців і крісел у будь-якому виконанні і кількості.

Написати нам

 

×
Швидке замовлення

 
×